вівторок, 14 лютого 2017 р.

Подвоєні приголосні внаслідок збігу

Тема: Подвоєні приголосні внаслідок збігу
Мета:  повторити  правила написання слів з апострофом; ознайомити учнів з орфограмою « Подвоєні приголосні внаслідок збігу», вчити правопису слів з цією орфограмою; розвивати усне мовлення, логічне мислення, творчу уяву ; збудити інтерес до вивчення української мови; виховувати любов до рідного слова
Тип уроку: урок засвоєння нових знань
Вид уроку: урок-подорож з елементами інсценування

__________________Хід Уроку_________________
1.      Актуалізація опорних знань:
-         організаційний момент
-         перевірка домашнього завдання:
Виходить царівна Орфографія:
Знов прийшла до вас у гості,
Щоб новеньке розказати.
Але зараз я хотіла б про вже вивчене спитати.
Є у мене помічник,
Зветься він апостроф.
Тут він є,
А тут він зник –
Все це так не просто.
показує дві таблички , на яких написані слова
Солов”їний            Мавпячий
Вчитель: Поясніть, будь ласка, царівні Орфографії, в яких випадках пишеться апостроф у словах, а в яких ні.
Відповідь учнів.

2.      Мотивація навчання:

Учням було задано повторити будову слова. Ці знання будуть використані під час засвоєння нової теми. На дошці записані слова .
Царівна Орфографія:
Перед вами слова, але вони ніяк не розберуться, що їм одягнути у подорож. Тож допоможіть їм визначити їхню будову.

Оббігти        Ранній          Розрісся
Вчитель: Назвіть , будь ласка, способи творення слів.
Відповідь учнів
Ці знання нам потрібні будуть при вивченні нової теми.
-         оголошення теми та мети уроку.

3.      Сприйняття та засвоєння матеріалу:


Вчитель: До нас на урок завітала казка.
http://metodportal.com/node/53216

Немає коментарів:

Дописати коментар